ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Jsme ryze česká firma se zaměřením na ruční zakázkovou výrobu uměleckého skla. V našem studiu propojujeme tradiční sklářské řemeslo s moderními 3D technologiemi, a díky tomu otiskneme i Váš příběh a Vaše představy do výrobku přesně tak, jak si přejete. Finální výrobek proto může být pro Vás jedinečný - osobitý tvarem, grafickým zpracováním i technologickým provedením.


OSOBNÍ SETKÁNÍ/ONLINE KONZULTACE

Nejdříve se naladíme na společnou notu. Ukážeme Vám naše vzorky, které máme ve studiu, a elektronickou databázi našich výrobků. Pokud máte vlastní představu, společně ji díky 3D modelování zrealizujeme. Pokud nemáte vlastní představu, nevadí, máme dostatek vlastní invence a velký cit pro originální design.

STANOVÍME SI ROZPOČET

Cenu výrobku určují hlavně zvolená technologie, náročnost tvarů a velikost. Nabídneme Vám řešení na míru, ukážeme Vám všechny možnosti a rozdíly. Stanovíme si budget a pustíme se do modelace výrobku. Po schválení modelace bude stanovena finální cena.

MODELOVÁNÍ V 3D TECHNOLOGII

Celým procesem Vás provedeme - sami si vyberete každý detail: detaily tvaru, barvu, výbrus a mnoho dalšího. Se vším vám poradíme. Svůj výrobek uvidíte ze všech úhlů.

PLATBA ZÁLOHY

Výrobek můžeme samozřejmě přizpůsobit i na míru Vaší finanční představě. Platbu si můžete rozdělit na dvě části - 50% zálohu a doplatek při převzetí.

VÝROBA

Při výrobě klademe důraz na nejvyšší kvalitu práce, materiálu i surovin. Po celou dobu výroby se opíráme o dlouholeté zkušenosti a profesionalitu našich odborníků. Ctíme tradiční sklářské řemeslo. 

DORUČENÍ

Běžná doba výroby se odvíjí od velikosti zakázky. Hotový výrobek obdržíte v dárkové krabici. Výrobek vám předáme osobně, nebo vám jej zašleme v pojištěné zásilce.

info@shard-art.com

+ 420 774 832 426

+ 420 733 362 121